Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

                                

 

„Aktywna integracja w powiecie strzelecko - drezdeneckim”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020

 

MIKOŁAJKI W POWIECIE STRZELECKO - DREZDENECKIM

 

11 grudnia 2016 roku odbyły się Mikołajki dla dzieci i wychowanków przebywających w rodzinach zastępczych oraz dla ich otoczenia. Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drezdenku w ramach projektu pt.:”Aktywna integracja w powiecie strzelecko – drezdeneckim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 7, Równowaga Społeczna, Działanie 7.2 Programy aktywnej integracji.

Podczas zabawy mikołajkowej bawiło się 140 osób w tym ok. 100 dzieci. Animatorzy - mikołajki i anioły porywały wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce na żywo, do konkursów, dekorowania pierników, tworzenia bombek bożonarodzeniowych. Dzieci chętnie malowały twarze w postacie z bajek oraz otrzymywały baloniki wiązane w śmieszne figury zwierząt. Długo oczekiwany Mikołaj nawoływany przez dzieci dotarł i wręczył każdemu dziecku paczkę świąteczną.

W trakcie imprezy dołączył do zabawy Starosta Strzelecko – Drezdenecki, Pan Edward Tyranowicz, który bawił się wspólnie z dziećmi.

                                                                                                                                                                                                                                                 Izabela Najdek

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-12-13 14:53przez:
Opublikowano:2016-12-13 00:00przez: Dorota Kowalik
Podmiot udostępniający: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Odwiedziny:6193

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.