Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - Mikołajki 2019

Mikołajki 2019

Aktywna integracja w powiecie strzelecko – drezdeneckim – II edycja

MIKOŁAJKI 2019

     Spotkanie Mikołajkowe zorganizowane dla dzieci i wychowanków przebywających w rodzinach zastępczych oraz dla ich otoczenia przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drezdenku w ramach projektu pod nazwą: „Aktywna integracja w powiecie strzelecko – drezdeneckim – II edycja”, realizowanego w ramach RPO Lubuskie 2020 Oś Priorytetowa 7 Równowaga Społeczna odbyło się 14 grudnia 2019 roku w Hali Sportowo – Rehabilitacyjnej w Drezdenku.

     W spotkaniu uczestniczyło około 100 dzieci oraz ich rodzice zastępczy, których powitał Wicestarosta Paweł Antczak wraz z Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drezdenku Izabelą Najdek.

     Podczas spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonali świąteczne ozdoby, wspólnie dekorowali pierniki oraz uczestniczyli w zabawach i konkursach. Tradycyjnie do dzieci przybył Święty Mikołaj, który wręczył paczki ze słodyczami.

     Mikołajki to oczywiście świetna zabawa i integracja Rodzin Zastępczych naszego powiatu, ale również okazja do podziękowań za ich trud i poświęcenie oraz złożenia życzeń świątecznych, ponadto możliwość promowania idei rodzicielstwa zastępczego i uwrażliwiania otoczenia na potrzeby dzieci.

 

Dyrektor

Powiatowego Centrum Pomocy

Rodzinie w Drezdenku

Izabela Najdek

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-12-17 18:10przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: Dorota Kowalik
Podmiot udostępniający: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Odwiedziny:4122

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.