Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - ANKIETA dot. usług świadczonych środowiskowo oraz w placówkach całodobowej opieki

ANKIETA dot. usług świadczonych środowiskowo oraz w placówkach całodobowej opieki

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy seniorów, osoby niesamodzielne oraz z niepełnosprawnością do udziału w badaniu dotyczącym usług świadczonych środowiskowo oraz
w placówkach całodobowej opieki. Zależy nam na osobach korzystających z usług domu pomocy społecznej, ośrodka pomocy społecznej, centrum usług społecznych, powiatowego centrum pomocy rodzinie, środowiskowego domu samopomocy, dziennego ośrodka wsparcia, warsztatu terapii zajęciowej, zakładu aktywności zawodowej, mieszkania chronionego i innych instytucji wspomagających seniorów, osoby niesamodzielne i z niepełnosprawnością.
Badanie realizowane jest przez Uczelnię Korczaka wraz z regionalnymi ośrodkami polityki społecznej oraz we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej. Celem badania jest diagnoza możliwości rozwijania usług środowiskowych w Polsce tak, aby osoby wymagające wsparcia mogły jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrostanem w swoim miejscu zamieszkania. Spostrzeżenia, uwagi seniorów, osób z niepełnosprawnością czy niesamodzielnych są dla nas bardzo ważne. W oparciu o wyniki naszego badania w najbliższych latach realizowane będą strategie polityki społecznej, w tym deinstytucjonalizacji, w których głos usługobiorców powinien być brany pod uwagę.
Badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki są poufne i będą przedstawione wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Wyniki gromadzone są automatycznie z zbiorze po kliknięciu na ostatnim ekranie w „Wyślij wypełnioną ankietę”.
Wypełnienie ankiety zajmie około 20 minut. Link jest aktywny do 28 sierpnia 2023 r.
Aby rozpocząć wypełnianie ankiety wystarczy kliknąć w odpowiedni link.

Dla osób niesamodzielnych: https://pbs.pl/dus02A_niesamodzielni

Dla osób z niepełnosprawnością (z orzeczeniem o niepełnosprawności): https://pbs.pl/dus02A_niepelnosprawni

Dla seniorów: https://pbs.pl/dus02A_seniorzy 


Jeżeli link nie jest aktywny to prosimy skopiować adres ankiety do przeglądarki internetowej (np.Chrome, Firefox, Edge, Safari itp.).
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.
Zespół Badawczy Uczelni Korczaka!
W razie problemów technicznych prosimy kontaktować się pod adresem: dus.helpdesk@pbs.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-08-18 10:41przez:
Opublikowano:2023-08-18 10:41przez: pcpradm
Zmodyfikowano:2023-08-18 10:35przez: pcpradm
Podmiot udostępniający: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Odwiedziny:348

Rejestr zmian

  • [2023-08-18 10:35:53]pcpradmutworzenie zakładki